HAKKIMIZDA

Anasayfa  /  Hakkımızda

HAKKIMIZDA & KALİTE POLİTİKAMIZ

HAKKIMIZDA

CEYKA, su arıtma ve çevre teknolojilerinde 22 yıllık tecrübeye sahip uzman kadrosuyla kendi alanında yurtiçinde ve yurtdışında başarılı bir şekilde ismini duyurmuş olan firmalardan biridir.

Tüm çalışanlarımızın katılımı doğrultusunda sürekli gelişim ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız membran prosesler, içme-kullanma suyu, deniz suyu ve atıksu arıtımı, proses suyu ve saf su üretimi, ürün imalatı, proje, mühendislik, taahhüt, ithalat-ihracat, danışmanlık, montaj ve teknik servis hizmetlerini başarıyla yürütmektedir.

CEYKA; gıda, kimya, biyoteknoloji, ilaç ve atık su sektörlerine membran sistemler sağlamaktır. Pilot tesislerden endüstriyel tesislere kadar her boyuttaki sistemler üzerinde çalışabilmekteyiz.

CEYKA; yaşam bilimlerinde tüm moleküllerin sınıflara ayrılması, fraksiyonlanması, saflaştırılması veya izolasyonu için yenilikçi süreçler tanımlar.

CEYKA; anahtar teslimi sistemlerin tasarım ve imalat süreçlerini tüm boyutları ile temin etmektedir.

Tipik bir müşteri ilişkisi normalde “yarım litre” numunenin detaylı tanımlanması ile başlar.

Öncelikle akışkanı laboratuvar tipi veya pilot membran ünitelerinde gözlüyoruz, performansını analiz ediyoruz ve işlenmiş örneklerini geri gönderiyoruz. Performans verileri, belirli bir sistemin düzenlenmesi için mühendislerimiz tarafından revize edilmektedir.

Tüm sistemlerin imalatı ISO standartlarına göre yapılmaktadır. Sistemleri tam otomatik olarak ve performans garantisi ile dünya çapında sevk ediyoruz ve kurulumunu yapıyoruz.

Son 10 yılda membran teknolojisinde geniş bir know-how oluşturmak için çeşitli süreçler ve sistemler geliştirmiş bulunmaktayız. Laboratuvar, mühendislik, montaj tesisi ve inşaat tesisi ile birlikte CEYKA altyapısı, komple çözümler sunmamıza imkân sağlamaktadır.

Müşterilerimizin ürün ve süreçlerinin membran potansiyelini hızla taraması ve değerlendirmesi için bir hizmet olarak know-how ve laboratuvar imkânlarımızı sunuyoruz.

PROJELENDİRME - MÜHENDİSLİK
PİLOT ÇALIŞMALAR
İMALAT VE EKİPMAN TEMİNİ
MONTAJ
DEVREYE ALMA
TEKNİK SERVİS
SARF GİDER VE YEDEK PARÇA TEMİNİ
EĞİTİM
DANIŞMANLIK
AR-GE


ISO 14001:2015 Sertifikamız
ISO 9001:2015 Sertifikamız

CEYKA ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

CEYKA olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda,
• İlgili tüm yasa ve yönetmeliklerle belirlenen standartları sağlamak;
• Doğal kaynak kullanımını azaltmak ve mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmek;
• Hizmet esnasında ve diğer faaliyetlerimizden kaynaklanan atıkları, uygulanabildiği her durumda ve her sahada en aza indirmek;
• Yatırım kararları alınırken, çevresel kıstasları dikkate almak;
• Tüm faaliyetlerimizde, bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli davranmak;
• Bir çevre yönetim sistemi geliştirip, bu sistemin etkin olmasını ve güncel tutulmasını sağlamak;
• Acil Durum Riskleri’ni azaltmak;
• Çevrenin korunması ile ilgili olarak tüm personelin eğitilmesini sağlamak;
• “ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ”nin tüm gereklerini yerine getirmek;
• İşimizle ilgili üçüncü şahıslara, şirketimize mal ve hizmet veren teslimatçılarımıza ve taşeronlarımıza da sistemimize benzer çevresel standartları uygulamaları konusunda tavsiye ve telkinde bulunmak;
• Çevre Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek, çevrede yol açtığımız kirlenmeyi önlemek,
ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZDIR..

Top